ILB1206ER310V
Numer produktu DigiKey
541-2284-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-2284-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-2284-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ILB1206ER310V
Opis
FERRITE BEAD 31 OHM 1206 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
31 Ohms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 1206 (3216 metryczne) 500mA 50mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ILB1206ER310V Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
500mA
Producent
Vishay Dale
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
50mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
1
Wysokość (maks.)
0,051" (1,30mm)
Impedancja przy częstotliwości
31 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)