ILAS1206ER121V
Numer produktu DigiKey
541-ILAS1206ER121VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-ILAS1206ER121VCT-ND - Taśma cięta (CT)
541-ILAS1206ER121VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ILAS1206ER121V
Opis
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 Ohms @ 100 MHz 4 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 1206 (3216 metryczne), matryca, 8 podkładki PC 350mA 300mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
350mA
Producent
Vishay Dale
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
300mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), matryca, 8 podkładki PC
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Liczba linii
4
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
120 Ohms @ 100 MHz