IHTH0750IZEB3R3M5A
Numer produktu DigiKey
IHTH0750IZEB3R3M5A-ND
Producent
Numer produktu producenta
IHTH0750IZEB3R3M5A
Opis
FIXED IND 3.3UH 40A 2.4 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 40 A Maks. 2,4mOhm Promieniowe, cylinder pionowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IHTH0750IZEB3R3M5A Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2,4mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
16,7MHz
Opakowanie
Zbiorcze
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, cylinder pionowy
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,755" (19,18mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
33A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (8,99mm)