IHLP3232DZER2R2M11
Numer produktu DigiKey
541-1350-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-1350-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-1350-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IHLP3232DZER2R2M11
Opis
FIXED IND 2.2UH 14.5A 9.41 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 14.5 A Maks. 9,41mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IHLP3232DZER2R2M11 Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 9,41mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
25MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,340" x 0,322" (8,64mm x 8,18mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
10,2A