IHLP2525BDER8R2M01
Numer produktu DigiKey
541-IHLP2525BDER8R2M01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-IHLP2525BDER8R2M01CT-ND - Taśma cięta (CT)
541-IHLP2525BDER8R2M01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IHLP2525BDER8R2M01
Opis
FIXED IND 8.2UH 3A 106 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 3 A Maks. 106mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
IHLP2525BDER8R2M01 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
8A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 106mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,270" x 0,255" (6,86mm x 6,47mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,094" (2,40mm)