IHLE4040DDEW680M5A
Numer produktu DigiKey
541-IHLE4040DDEW680M5ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-IHLE4040DDEW680M5ACT-ND - Taśma cięta (CT)
541-IHLE4040DDEW680M5ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IHLE4040DDEW680M5A
Opis
FIXED IND 68UH 2.4A 252 MOHM SMD
Szczegółowy opis
68 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 2.4 A Maks. 252mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 252mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
4,02MHz
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,430" x 0,426" (10,92mm x 10,82mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
3,5A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,174" (4,42mm)