IHLE4040DDEW4R7M5A
Numer produktu DigiKey
541-IHLE4040DDEW4R7M5ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-IHLE4040DDEW4R7M5ACT-ND - Taśma cięta (CT)
541-IHLE4040DDEW4R7M5ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IHLE4040DDEW4R7M5A
Opis
FIXED IND 4.7UH 9.8A 15.32 MOHM
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 9.8 A Maks. 15,32mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 15,32mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
20,1MHz
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,430" x 0,426" (10,92mm x 10,82mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
9,2A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,174" (4,42mm)