IHLE4040DDEW220M5A
Numer produktu DigiKey
541-IHLE4040DDEW220M5ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-IHLE4040DDEW220M5ACT-ND - Taśma cięta (CT)
541-IHLE4040DDEW220M5ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IHLE4040DDEW220M5A
Opis
FIXED IND 22UH 4.1A 75.44 MOHM
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 4.1 A Maks. 75,44mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 75,44mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
8,3MHz
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,430" x 0,426" (10,92mm x 10,82mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
6,4A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,174" (4,42mm)