IHLE4040DDEW1R0M5A
Numer produktu DigiKey
541-IHLE4040DDEW1R0M5ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-IHLE4040DDEW1R0M5ACT-ND - Taśma cięta (CT)
541-IHLE4040DDEW1R0M5ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IHLE4040DDEW1R0M5A
Opis
FIXED IND 1UH 23.5A 3.07 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 23.5 A Maks. 3,07mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 3,07mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
37,2MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,430" x 0,426" (10,92mm x 10,82mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
24A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,174" (4,42mm)