IHLE2020CDER3R3M51
Numer produktu DigiKey
541-IHLE2020CDER3R3M51TR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-IHLE2020CDER3R3M51CT-ND - Taśma cięta (CT)
541-IHLE2020CDER3R3M51DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IHLE2020CDER3R3M51
Opis
FIXED IND 3.3UH 5.2A 47 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 5.2 A Maks. 47mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 47mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
33,4MHz
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,232" x 0,216" (5,89mm x 5,49mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
6,1A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,135" (3,43mm)