IHLE2020CDER100M51
Numer produktu DigiKey
541-IHLE2020CDER100M51TR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-IHLE2020CDER100M51CT-ND - Taśma cięta (CT)
541-IHLE2020CDER100M51DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IHLE2020CDER100M51
Opis
FIXED IND 10UH 2.8A 138 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 2.8 A Maks. 138mOhm Niestandardowe
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 138mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
15,9MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Materiał - rdzeń
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Indukcyjność
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Tolerancja
±20%
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,232" x 0,216" (5,89mm x 5,49mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,7A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,135" (3,43mm)