IHHP0806ABER2R2M01
Numer produktu DigiKey
541-2558-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-2558-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-2558-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IHHP0806ABER2R2M01
Opis
FIXED IND 2.2UH 1.8A 155 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.8 A Maks. 155mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IHHP0806ABER2R2M01 Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 155mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,9A