IHB4BV471K
Numer produktu DigiKey
IHB4BV471K-ND
Producent
Numer produktu producenta
IHB4BV471K
Opis
FIXED IND 470UH 4.5A 114 MOHM TH
Szczegółowy opis
470 µH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 4.5 A Maks. 114mOhm Promieniowe, cylinder pionowy
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 114mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 130°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,600" (40,64mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,030" (26,16mm)