IHB2BV681K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
680 µH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 1.5 A Maks. 430mOhm Promieniowe, cylinder pionowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IHB2BV681K
Numer produktu DigiKey
IHB2BV681K-ND
Producent
Numer produktu producenta
IHB2BV681K
Opis
FIXED IND 680UH 1.5A 430 MOHM TH
Szczegółowy opis
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 430mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 130°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,825" (20,96mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,840" (21,34mm)