IHB2BV182K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.8 mH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 800 mA Maks. 1,39Ohm Promieniowe, cylinder pionowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IHB2BV182K
Numer produktu DigiKey
IHB2BV182K-ND
Producent
Numer produktu producenta
IHB2BV182K
Opis
FIXED IND 1.8MH 800MA 1.39 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,39Ohm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 130°C
Opakowanie
Torba
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Uzwojenie
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, cylinder pionowy
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,825" (20,96mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,840" (21,34mm)