IHB1EB391K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
390 µH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 1.2 A Maks. 460mOhm Promieniowe, cylinder pionowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IHB1EB391K
Numer produktu DigiKey
IHB1EB391K-ND
Producent
Numer produktu producenta
IHB1EB391K
Opis
FIXED IND 390UH 1.2A 460 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 460mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 130°C
Opakowanie
Torba
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Uzwojenie
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, cylinder pionowy
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,660" (16,76mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,840" (21,34mm)