ERL62470K00JKBF2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
470 kOhms ±5% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERL62470K00JKBF2
Numer produktu DigiKey
541-ERL62470K00JKBF2-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERL62470K00JKBF2
Opis
RES 470K OHM 5% 2W AXIAL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,230" x 0,562" (5,84mm x 14,27mm) (śr. x dł.)