ERL62240R00JKBF2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
240 Ohms ±5% 2W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERL62240R00JKBF2
Numer produktu DigiKey
541-ERL62240R00JKBF2-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERL62240R00JKBF2
Opis
RES 240 OHM 5% 2W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
94 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Odporność na wilgoć
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,230" x 0,562" (5,84mm x 14,27mm) (śr. x dł.)