ERC70340R00FEEB500
Numer produktu DigiKey
541-ERC70340R00FEEB500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERC70340R00FEEB500
Opis
RES 340 OHM 1% 3/4W AXIAL
Szczegółowy opis
340 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Warstewka metalu
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)