ERC657K2300BEEK500
Numer produktu DigiKey
541-ERC657K2300BEEK500-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERC657K2300BEEK500
Opis
RES 7.23K OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
7.23 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Warstewka metalu
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)