ERC65562K00FEEB500
Numer produktu DigiKey
541-ERC65562K00FEEB500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERC65562K00FEEB500
Opis
RES 562K OHM 1% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
562 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Warstewka metalu
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)