ERC65191K00BEEB500
Numer produktu DigiKey
541-ERC65191K00BEEB500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERC65191K00BEEB500
Opis
RES 191K OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
191 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Warstewka metalu
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)