ERC65100R00BHEB500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
W magazynie: 160
W magazynie: 205
100 Ohms ±0,1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERC65100R00BHEB500
Numer produktu DigiKey
541-ERC65100R00BHEB500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERC65100R00BHEB500
Opis
RES 100 OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,562" (4,57mm x 14,27mm) (śr. x dł.)