ERC552K0500BEEB600 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
2.05 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERC552K0500BEEB600
Numer produktu DigiKey
541-ERC552K0500BEEB600TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERC552K0500BEEB600
Opis
RES 2.05K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,097" x 0,280" (2,46mm x 7,11mm) (śr. x dł.)