ERC5521R000FEEK600
Numer produktu DigiKey
541-ERC5521R000FEEK600-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERC5521R000FEEK600
Opis
RES 21 OHM 1% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
21 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Warstewka metalu
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,097" x 0,280" (2,46mm x 7,11mm) (śr. x dł.)