ERC5518K200FHEB500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
W magazynie: 295
18.2 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERC5518K200FHEB500
Numer produktu DigiKey
541-ERC5518K200FHEB500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERC5518K200FHEB500
Opis
RES 18.2K OHM 1% 1/8W AXIAL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,250" (2,39mm x 6,35mm) (śr. x dł.)