ERC5513R700FEEK500
Numer produktu DigiKey
541-ERC5513R700FEEK500-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERC5513R700FEEK500
Opis
RES 13.7 OHM 1% 1/8W AXIAL
Szczegółowy opis
13.7 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Warstewka metalu
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,250" (2,39mm x 6,35mm) (śr. x dł.)