ERC5513R500BEEK600
Numer produktu DigiKey
541-ERC5513R500BEEK600-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERC5513R500BEEK600
Opis
RES 13.5 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
13.5 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Warstewka metalu
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,097" x 0,280" (2,46mm x 7,11mm) (śr. x dł.)