ERC5051K100DEEK500
Numer produktu DigiKey
541-ERC5051K100DEEK500-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERC5051K100DEEK500
Opis
RES 51.1K OHM 0.5% 1/10W AXIAL
Szczegółowy opis
51.1 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Warstewka metalu
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,070" x 0,150" (1,78mm x 3,81mm) (śr. x dł.)