ERC5042R200FEEK500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
42.2 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERC5042R200FEEK500
Numer produktu DigiKey
541-ERC5042R200FEEK500-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERC5042R200FEEK500
Opis
RES 42.2 OHM 1% 1/10W AXIAL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Rozmiar / wymiar
0,070" x 0,150" (1,78mm x 3,81mm) (śr. x dł.)