ERC50365R00DHEB500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
365 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERC50365R00DHEB500
Numer produktu DigiKey
541-ERC50365R00DHEB500TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERC50365R00DHEB500
Opis
RES 365 OHM 0.5% 1/10W AXIAL
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Rozmiar / wymiar
0,070" x 0,150" (1,78mm x 3,81mm) (śr. x dł.)