ERC50118K00FEEK500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
118 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERC50118K00FEEK500
Numer produktu DigiKey
541-ERC50118K00FEEK500-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERC50118K00FEEK500
Opis
RES 118K OHM 1% 1/10W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,070" x 0,150" (1,78mm x 3,81mm) (śr. x dł.)