CW02B33R00JE70HE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 97
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
33 Ohms ±5% 3,75W Rezystory przewlekane Osiowa Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CW02B33R00JE70HE
Numer produktu DigiKey
CW02B33R00JE70HE-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CW02B33R00JE70HE
Opis
RES 33 OHM 3.75W 5% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CW02B33R00JE70HE Modele
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Rozmiar / wymiar
0,188" x 0,562" (4,78mm x 14,27mm) (śr. x dł.)