CW01085R00KE12 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
85 Ohms ±10% 13W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CW01085R00KE12
Numer produktu DigiKey
CW01085R00KE12-ND
Producent
Numer produktu producenta
CW01085R00KE12
Opis
RES 85 OHM 13W 10% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CW01085R00KE12 Modele
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Rozmiar / wymiar
0,375" x 1,781" (9,52mm x 45,24mm) (śr. x dł.)