CW010630R0JE733 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
630 Ohms ±5% 13W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CW010630R0JE733
Numer produktu DigiKey
CW010630R0JE733-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CW010630R0JE733
Opis
RES 630 OHM 13W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CW010630R0JE733 Modele
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Rozmiar / wymiar
0,375" x 1,781" (9,52mm x 45,24mm) (śr. x dł.)