CW01051R00JE73HE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
51 Ohms ±5% 13W Rezystory przewlekane Osiowa Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CW01051R00JE73HE
Numer produktu DigiKey
CW01051R00JE73HE-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CW01051R00JE73HE
Opis
RES 51 OHM 13W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CW01051R00JE73HE Modele
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Rozmiar / wymiar
0,375" x 1,781" (9,52mm x 45,24mm) (śr. x dł.)