CW01050R00HE12 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
50 Ohms ±3% 13W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CW01050R00HE12
Numer produktu DigiKey
CW01050R00HE12-ND
Producent
Numer produktu producenta
CW01050R00HE12
Opis
RES 50 OHM 13W 3% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CW01050R00HE12 Modele
Funkcje
Odporność na wilgoć
Seria
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Rozmiar / wymiar
0,375" x 1,781" (9,52mm x 45,24mm) (śr. x dł.)