CW01040K00JE73
Numer produktu DigiKey
CWE-40KRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CWE-40KRCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CW01040K00JE73
Opis
RES 40K OHM 13W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 kOhms ±5% 13W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Uzwojenie
Modele EDA/CAD
CW01040K00JE73 Modele
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Rozmiar / wymiar
0,375" x 1,781" (9,52mm x 45,24mm) (śr. x dł.)