CW0103R300JB12 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Arkusz danych
Similar
C&B/RESI
W magazynie: 168
Arkusz danych
3.3 Ohms ±5% 13W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CW0103R300JB12
Numer produktu DigiKey
CW0103R300JB12-ND
Producent
Numer produktu producenta
CW0103R300JB12
Opis
RES 3.3 OHM 13W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CW0103R300JB12 Modele
Funkcje
Odporność na wilgoć
Seria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Rozmiar / wymiar
0,375" x 1,781" (9,52mm x 45,24mm) (śr. x dł.)