CW0102K500JE73
Numer produktu DigiKey
541-CW0102K500JE73TR-ND - Taśma i szpula (TR)
541-CW0102K500JE73CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CW0102K500JE73
Opis
RES 2.5K OHM 13W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.5 kOhms ±5% 13W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Uzwojenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CW0102K500JE73 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Odporność na wilgoć
Seria
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,375" x 1,781" (9,52mm x 45,24mm) (śr. x dł.)