CW01027K00JB12
Numer produktu DigiKey
CW01027K00JB12-ND
Producent
Numer produktu producenta
CW01027K00JB12
Opis
RES 27K OHM 13W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 kOhms ±5% 13W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Uzwojenie
Modele EDA/CAD
CW01027K00JB12 Modele
Funkcje
Odporność na wilgoć
Seria
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Rozmiar / wymiar
0,375" x 1,781" (9,52mm x 45,24mm) (śr. x dł.)