CW010220R0JE12HE nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 5
W magazynie: 384
220 Ohms ±5% 13W Rezystory przewlekane Osiowa Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CW010220R0JE12HE
Numer produktu DigiKey
CW010220R0JE12HE-ND
Producent
Numer produktu producenta
CW010220R0JE12HE
Opis
RES 220 OHM 13W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CW010220R0JE12HE Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,375" x 1,781" (9,52mm x 45,24mm) (śr. x dł.)