CW010200R0JE12HE
Numer produktu DigiKey
541-CW010200R0JE12HE-ND
Producent
Numer produktu producenta
CW010200R0JE12HE
Opis
RES 200 OHM 13W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 Ohms ±5% 13W Rezystory przewlekane Osiowa Uzwojenie
Modele EDA/CAD
CW010200R0JE12HE Modele
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Rozmiar / wymiar
0,375" x 1,781" (9,52mm x 45,24mm) (śr. x dł.)