CW01015R00JB14 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
15 Ohms ±5% 13W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CW01015R00JB14
Numer produktu DigiKey
CW01015R00JB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
CW01015R00JB14
Opis
RES 15 OHM 13W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CW01015R00JB14 Modele
Funkcje
Odporność na wilgoć
Seria
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Rozmiar / wymiar
0,375" x 1,781" (9,52mm x 45,24mm) (śr. x dł.)