CW010150K0JE73HS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
150 kOhms ±5% 13W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć, odporność na impulsy Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CW010150K0JE73HS
Numer produktu DigiKey
CW010150K0JE73HS-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CW010150K0JE73HS
Opis
RES 150K OHM 13W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CW010150K0JE73HS Modele
Funkcje
Odporność na wilgoć, odporność na impulsy
Seria
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Rozmiar / wymiar
0,375" x 1,781" (9,52mm x 45,24mm) (śr. x dł.)