CW01012R00JE73HS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 17
12 Ohms ±5% 13W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć, odporność na impulsy Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CW01012R00JE73HS
Numer produktu DigiKey
CW01012R00JE73HS-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CW01012R00JE73HS
Opis
RES 12 OHM 13W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CW01012R00JE73HS Modele
Funkcje
Odporność na wilgoć, odporność na impulsy
Seria
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Rozmiar / wymiar
0,375" x 1,781" (9,52mm x 45,24mm) (śr. x dł.)