CW01010R00JE12
Numer produktu DigiKey
CW01010R00JE12-ND
Producent
Numer produktu producenta
CW01010R00JE12
Opis
RES 10 OHM 13W 5% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±5% 13W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Uzwojenie
Modele EDA/CAD
CW01010R00JE12 Modele
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Rozmiar / wymiar
0,375" x 1,781" (9,52mm x 45,24mm) (śr. x dł.)