CW01010K00HB14
Numer produktu DigiKey
CW01010K00HB14-ND
Producent
Numer produktu producenta
CW01010K00HB14
Opis
RES 10K OHM 13W 3% AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms ±3% 13W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Uzwojenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CW01010K00HB14 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Odporność na wilgoć
Seria
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,375" x 1,781" (9,52mm x 45,24mm) (śr. x dł.)