CW005180R0JE73 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 106
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
W magazynie: 501
180 Ohms ±5% 6,5W Rezystory przewlekane Osiowa Odporność na wilgoć Uzwojenie
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CW005180R0JE73
Numer produktu DigiKey
CW005180R0JE73-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CW005180R0JE73
Opis
RES 180 OHM 6.5W 5% AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CW005180R0JE73 Modele
Prod.
Funkcje
Odporność na wilgoć
Seria
Współczynnik temperaturowy
±30ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-65°C - 350°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,312" x 0,875" (7,92mm x 22,23mm) (śr. x dł.)