CSC10A01220RGEK
Numer produktu DigiKey
CSC220CC-ND
Producent
Numer produktu producenta
CSC10A01220RGEK
Opis
RES ARRAY 9 RES 220 OHM 10SIP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 Ohm ±2% 200mW Moc na element Magistrala 9 Układy i sieci rezystorowe ±100ppm/°C 10-SIP
Kategoria
Liczba wtyków
10
Moc na element
200mW
Seria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Obudowa / skrzynia
10-SIP
Rezystancja (omy)
220
Obudowa dostawcy urządzenia
10-SIP
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,990" x 0,098" (25,15mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
9
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,195" (4,95mm)
Dryft stosunku rezystorów
±50ppm/°C